Apartmány Pod Lesem - Rodvínov

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Apartmány Pod Lesem - Rodvínov - Česká republika
Apartmány Pod Lesem -  Rodvínov
Apartmány Pod Lesem - Rodvínov (Apartmány)
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
TIP
Popis
Bezbariérový apartmán A, 4 osoby

Nový apartmán je uveden do provozu tento rok poprvé. Zaujímá plochu 65 m2. Najdou v něm možnost ubytování všechny skupiny rekreantů , včetně pohybově handicapovaných hostů nebo seniorů. Všechny prostory a vstupy respektují potřeby pohybově znevýhodněných osob. Bezbariérový vchod i východy na terasy, šíře dveří 90 cm, podjezdové plochy u kuchyňské linky, bezbariérový sprchový kout a WC atd. Apartmán má samostanou ložnici s dvoulůžkem. Rozložením pohovky v obýváku vzniknou další dvě plnohodnotná místa ke spánku. Kuchyně je plně vybavená na vaření a stolování 4 osob. Naleznete zde varnou desku, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, pressovač Nespresso a lednici s mrazákem. Ložní prádlo, ručníky, utěrky jsou v ceně pobytu . Hosté mohou využívat i technickou místnost na úschovu kol, kočárků, očistu vozíků, praní atd. Objekt je vytápěn podlahovým topením , popř. krbovými kamny.

Za objektem vznikl soukromý prostor k odpočinku. Děti si zde mohou hrát na pískovišti, rodiče relaxovat při grilování….

Bezbariérový apartmán B, 8 osob

Tento apartmán bude v nabídce od sezóny 2018 a poskytne ubytování osmi hostům, z nichž čtyři lůžka budou bezbariérová- ložnice v přízemí. Další čtyři místa se nachází na spací galerii v patře. Celková obytná plocha 140 m2.

Podkrovní apartmán C, 6-8 osob

Apartmán o ploše 110 m2 se nachází v podkroví rodinného domu. Byt má vlastní vchod a hosté využívají část zahrady (cca 500m2), která je oddělená plotem od zahrady ,,nás domácích“ žijících v přízemí. K sousedním apartmánům mohou hosté projít brankou v oplocení. Dům i zahradu se podařilo dispozičně rozdělit tak, že je zachováno soukromí všem uživatelů. V apartmánu naleznete tři samostatné ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s balkónem (možnost přistýlky pro 2 osoby)a koupelna s WC. Kompletně vybavená kuchyně pohodlně poskytuje zázemí pro 6 – 8 strávníků. Je zde plynová varná deska, myčka, mikrovlná trouba, varná konvice, pressovač Dolce Gusto a velká lednice s mrazákem. Ručníky, utěrky a mycí prostředky jsou v ceně pobytu stejně jako ložní prádlo. Objekt je vytápěn plynovým topením. Venku je možné využít velkou pergolu s posezením a grilem. Pro děti je připraveno pískoviště s hračkami a venkovní hry , pro všechny pak velká trampolína. Na zahradě je uzamykatelná úschovna kol a kočárků .
Poloha
Nabízíme vám možnost ubytování ve dvou sousedících objektech v obci Rodvínov, 4 km od Jindřichova Hradce. Jindřichův Hradec a jeho okolí je vyhledávaným cílem tuzemských i zahraničních turistů. Sportovně založeným návštěvníkům nabízí dostatek atraktivních cyklotras v okolí mnoha zdejších rybníků a lesů (cyklomapy okolí vám rádi zapůjčíme). Nedaleko od domu se nachází lesní trasa na in-line brusle. Koupání je možné v okolních pískovnách (Jindřiš – 3km, Jarošov nad Nežárkou – 2 km) nebo v nedávno zrekonstruovaném aquaparku (aquapark4 km), který nabízí rekreační bazén s vyhřívanou vodou, tobogán (82m) a další atrakce jako divoká řeka, masážní trysky, vodní zvon apod. Houbaři mají široké možnosti, které začínají hned za domem. Kulturně založeným hostů můžeme doporučit návštěvu Státního hradu a zámku v Jindřichově Hradci, Křižíkovi vodní elektrárny, muzea (Krýzovy jesličky), muzea fotografie a gobelínů atd. Za zmínku stojí i návštěva nedalekých měst Třeboně (35 km), Telče (36 km), Dačic (39 km) a Slavonic (40 km). Vyhledávaným místem je státní zámek Červená Lhota a hrad Landštejn.

V Jindřichově Hradci provozují Místní dráhy jhmddvě úzkokolejné železnice do Nové Bystřice a do Obrataně. V letní sezóně je pravidelně vlaková souprava tažena parní lokomotivou, což je zážitek jak pro děti, tak dospělé. Díky zdejší soukromé stáji Zelený-ráj zeleny-rajmůžete využít nabídku jízdy na koních určené pro zkušené jezdce i začátečníky, děti i dospělé….

Díky tomu, že Jindřichův Hradec se nachází blízko státních hranic s Rakouskem (27 km) jsou častým cílem i příhraniční města našich sousedů.

Podrobné informace k akcím probíhajícím v okolí jsou k dispozici na nástěnce v apartmánu.
Vybavení a služby
Kuchyně obou apartmánů jsou plně vybavené. Jsou zde varné desky, myčky, mikrovlnné trouby, varné konvice, presovače a lednice s mrazákem.

V obývacím pokoji jsou ploché TV. V obou apartmánech je wifi.
Další informace
Ceník pronájmu (kapacita 2 až 12 osob - 4 pokoje)
Minimální délka pronájmu 2 noci.

Ceny za noc
Zimní sezona: 250,- Kč za osobu.
Letní sezona: 250,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 250,- Kč za osobu.

Cena za víkend
Zimní sezona: 500,- Kč za osobu.
Letní sezona: 500,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: 500,- Kč za osobu.

Silvestr - máme ještě volno
3000,- Kč cena za noc/ apartmán A - 4 osoby

Vánoce
2500,- Kč cena za noc/ apartmán A - 4 osoby

Podkrovní apartmán C není na Vánoce v nabídce.
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.