Hotel Krakonoš

Bezbariérové zájezdy
Krakonoš - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně
Krakonoš
Krakonoš (Hotel) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Krakonoš
Popis
Hotel nabízí 86 pokojů (z toho 2 bezbariérové, 5 apartmánů, 18 podkrovních a 61 dvoulůžkových) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Možnost připojení k internetu (WIFI) a využití faxových služeb. Úschova a zabezpečení cenných předmětů je zajištěna v hotelovém trezoru.

Hotelové ubytování je nabízeno s možností kompletní lázeňské péče přímo v hotelu,bazénem, solní jeskyní, pedikúrou, manikúrou, kadeřnictvím, kosmetikou a permanentním makeupem. V hotelu používají přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness. Kompletní balneo provoz umožňuje návštěvníkům a návštěvnicím dokonale relaxovat, popřípadě rehabilitovat po nemoci. Nabízen je krytý bazén s protiproudem. Také se zde nachází solní jeskyně zbudovaná z více jak 20 tun soli z polských solných dolů a z Mrtvého moře. To vše má za úkol vytvoření a udržení potřebného mikroklima, které je podobné klimatu u Baltického moře. Mikroklima obsahuje jód a jiné mikroelementy, které příznivě působí na zdraví člověka.

Hotelová kuchyně nabízí česká jídla včetně různých specialit. Jídla jsou podávána v prostorné restauraci se 110 místy, kterou lze rozšířit o přilehlý salonek až na 170 míst. Druhý salonek disponuje min. kapacitou 50 míst. Servírovány jsou teplé i studené snídaně formou švédských stolů s bohatým výběrem. Obědy je možné si vybrat z jídelního lístku nebo si objednat plnou penzi. K večeři je opět možný výběr z jídelního lístku nebo možnost objednat si polopenzi, která obsahuje výběr ze tří tříchodových menu. Jídelna je nekuřácká. Na objednávku možnost zajištění pohoštění dle výběru klientely, rautů, slavnostních tabulí, atd. Kromě klasických jídel zde zajišťujíredukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové diety. V létě je součástí restaurace i příjemná venkovní terasa (kapacita 40 míst) skýtající odpočinek a klid s originálním výhledem do sochařského pohádkového ráje.

Lobby Bar slouží k odpolednímu a večernímu posezení. Zde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje nonstop. Nápojový lístek obsahuje mimo tradičního českého piva značky Budvar a širokého výběru moravských vín, také mnoho druhů nealkoholických nápojů včetně čajů a káv.
Poloha
Hotel se nachází v klidném prostředí nad městem (asi 2 km od centra). Z města se do hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou.

Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům do přírody i za historií. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele a sběratelky hub.

Již několik let se zde buduje tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se konají vánoční koncerty. Každoročně v září probíhají již tradiční “Svatováclavské slavnosti“ ke dni české státnosti.
Další informace
Popis bezbariérovosti:

Hotel disponuje dvěma bezbariérovými pokoji, které jsou situovány v přízemí, kde je i recepce a restaurace s bezbariérovým WC. Ostatní pokoje jsou prostorné, ale není bezbariérová koupelna. Přístup do hotelu je po rampě, která splňuje normy. Do wellness a k bazénu je přístup výtahem, který je trochu užší, ale elektrický vozík se vejde. K bazénu je přístup přes prostornou bezbariérovou šatnu s toaletou a madly. Přístup je zajištěn i k vířivkám, které mají dostatečný podjezd pro zvedák. Bezbariérový přístup chybí pouze do solné jeskyně.
Stravování
snídaně, možnost plné penze
Doprava
vlastní
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.