Hotel Sklář

Bezbariérové zájezdy
Orea Vital Hotel Sklář - Česká republika - Krkonoše - Harrachov
Orea Vital Hotel Sklář
Orea Vital Hotel Sklář (Hotel) starstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Sklář
Popis
Hotelový resort OREA Vital Hotel Sklář Harrachov se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.

Všech 171 pokojů je vybaveno WC a sprchou, fénem, satelitním LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, trezorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím WiFi a balkonem (většina pokojů). V jednolůžkovém pokoji možno k jedné posteli za příplatek objednat double single use, v dvoulůžkovém je možnost jedné přistýlky. V rodinném pokoji jsou dva pokoje s jedním sociálním zařízením a šatnou (druhý pokoj je s poschoďovou postelí pro děti). V pokojích typu Executive Suite je druhý pokoj zařízen jako obývací pokoj či pracovna. VIP Wellness treatment se zde nachází přímo na pokoji.

Velikosti pokojů:
Jednolůžkový pokoj Exclusive -18m2
Dvoulůžkový pokoj Exclusive - 23m2
Rodinný pokoj Exclusive - 40m2
Executive Suite - 42m2
Prezitentské apartmá - 85m2

Kapacita: 380 lůžek

K dispozici je konferenční centrum s technickým vybavením, multifunkčním kongresovým sálem, 4 salónky, business barem a bezplatným internetem prostřednictvím Wi-Fi. Hotel poskytuje kompletní kongresové služby na klíč, včetně cateringu a outdoorových programů.

Nachází se zde Relax & Care centrum s hotelovým bazénem, whirpoolem, saunovu a parní lázní.

Snídaně jsou podávány formou buffetu s Vital koutkem. Každou neděli hotel pořádá Sekt Breakfast se specialitami francouzské snídaně. K dispozici jsou večeře formou buffetu se salátovým barem, nabídkou předkrmů, výběrem z 5-ti hlavních chodů a dezertového buffetu. Bella Vista Club Restaurant a'la Carte nabízí domácí a zahraniční kuchyni. V Jack Daniel's Central Baru, kde se nachází kulečník, jsou pořádány večery s živou hudbou a soutěže.Popis bezbariérovosti:

Pro bezbariérový vstup do hotelu je nutné využít boční vchod u zadního parkoviště, který však není označen. U hlavního vchodu není zvonek na recepci. V hotelu je několik prostorných výtahů. Interiér hotelu je kompletně bezbariérový až na vstup do Balneo centra. Pokoj je poměrně prostorný s velkou koupelnou bez překážek. Nábytek v pokoji je na požádání možné přestavět dle individuálních požadavků na prostor. Pokoj disponuje místností s křeslem, které je možné rozložit jako přistýlku.


Cenu Vám ochotně upřesní naši prodejci, kteří jsou připraveni zodpovídat Vaše dotazy na tel. 222 984 244 a 773 114 444 nebo e-mailem na prodej@bezbatour.cz.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.