Penzion Vyhlídka

Bezbariérové zájezdy
Penzion Vyhlídka - Česká republika - Jižní Čechy
Penzion Vyhlídka
Penzion Vyhlídka (Penzion)
Doprava vlastní
Strava Bez stravy
TIP
Ubytování
V objektu je 9 pokojů s vlastní sprchou a WC. Na každém pokoji je vybavený kuchyňský kout s vařičem a lednicí, televizní přípojkou a3­-4 lůžky, ke kterým lze vzhledem k prostornosti pokojů přidat přistýlku. Jeden pokoj je 5-lůžkový. ¨

Dále je k dispozici 8-lůžkový apartmán, členěný do tří samostatných místností s vlastní kuchyní, WC a koupelnu s vanou a WC. Ve společné kuchyni vybavené dvěma sporáky, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, troubou na pečení a nádobím, si může uvařit i větší skupina. S kuchyní je propojena společenská místnost, kterou lze používat i jako jídelnu nebo učebnu. Po dohodě si skupiny mohou u nás stravu objednat formou polopenze, či plné penze. K dispozici je WiFi připojení k internetu.
Poloha
Penzion Vyhlídka se nachází v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, v malé klidné vesnici, která je křižovatkou cykloturistických tras a stezek.

Penzion je uprostřed zahrad, stranou ostatní zástavby a v naprostém soukromí. Je mimo dopravní komunikace a tím ideální pro rodiny s dětmi.

Je plně bezbarierový a z toho důvodu vhodný i pro větší skupiny tělesně postižených osob včetně vozíčkářů.
Vybavení a služby
Hosté si mohou grilovat na terase, kde je příjemné posezení pod pergolou s krásným výhledem na zahradu, blízké okolí i vzdálené Novohradské hory, nebo pod přístřeškem. U domu je velká, oplocená zahrada, kde se lze v přírodním jezírku osvěžit, hřiště na nohejbal, volejbal, či fotbálek, dětské hřiště, úschovna kol, ohniště a parkoviště.
Další informace
Asi 100m od hlavní budovy na návsi u rybníčku je vám rovněž k dispozici nově zrekonstruované ubytovací zařízení Rosnička, která disponuje třemi pokoji 2-lůžkovými, jedním pokojem čtyřlůžkovým a jedním pokojem jednolůžkovým. Čtyřlůžkový pokoj je rovněž bezbariérový.

Penzion je současně výchozím bodem dvou nově otevřených stezek pro vozíčkáře.

Dospělá osoba (držitel ZTP/P a dítě do 18 let sleva)
1. 1. - 30. 5. 310 Kč
1. 6. - 29. 9. 340 Kč
30. 9. - 31. 12. 310 Kč
Stravování
Bez stravy
Doprava
Vlastní

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.